Instytut Badań Marki to niezależna sosnowiecka firma badawcza, działająca na polskim rynku od 2004 roku. U podstaw jej założenia legło przekonanie o istocie roli, jaką wiarygodna i rzetelna informacja odgrywa w procesie decyzyjnym każdego konsumenta oraz w planowaniu i rozwijaniu biznesu w niepewnym otoczeniu.

Powyższej idei założycielskiej kultywujemy do dziś – dzięki temu naszą misję nieprzerwanie stanowi wspieranie przedsiębiorstw w procesie dalszego planowania i rozwoju poprzez dostarczanie im potrzebnych i wiarygodnych informacji z rynku, na którym funkcjonują. Realizując tę misję od ponad 10-ciu lat, dla dobra naszych Klientów stale rozwijamy się i doskonalimy nasze metody badawcze – starania te pozwoliły nam dziś na wypracowanie bogatej oferty badań rynkowych oraz utworzenie sprawdzonego zespołu badawczego, który stanowią wieloletni praktycy, a zarazem pasjonaci i specjaliści w obszarze badań opinii i rynku. Przede wszystkim jednak, nieoceniona wiedza naszych ekspertów, poszanowanie wartości etyki w biznesie oraz pełne zaangażowanie w realizację dopasowanych do potrzeb Klienta i jego firmy projektów badawczych pozwoliły nam pomyślnie przeprowadzić ponad dwa tysiące badań rynkowych – unikalnych projektów prowadzonych na potrzeby własne oraz zleconych przez zewnętrzne organizacje, instytucje publiczne i firmy z wielu różnych branż. Miarę powodzenia tych działań zawsze stanowiło zadowolenie naszych Klientów.

Ciągła obserwacja rynku pozwoliła nam jednak nie tylko rozwijać i ubogacać naszą ofertę badawczą, ale również dostrzec firmy i instytucje, które w sposób szczególny wyróżniają się wśród konkurencji. Obserwacja tych swoistych liderów rynku oraz świadomość, że wszyscy chcą współpracować z najlepszymi stały się podstawą drugiego z filarów naszej działalności – prestiżowych i jedynych w swoim rodzaju certyfikatów, którymi odznaczamy przykładne rynkowe podmioty. Stanowią one wyznacznik przedsiębiorstw i instytucji oferujących wyłącznie najwyższą jakość produktów i usług – z ich pomocą, przez lata wskazywaliśmy Państwu firmy godne zaufania, wzorcowe placówki medyczne czy bezpieczne placówki oświatowe.

Ale obserwacja rynku to nie tylko źródło informacji o sukcesach, ale też porażkach i nieszczęściach – w tym m.in. o wypadkach przy pracy. Stąd - troszcząc się o swoich pracowników oraz dostrzegając, doceniając i wyróżniając jednostki szczególnie bezpieczne - z zaangażowaniem apelujemy do pracodawców o zapewnienie w ich firmach i instytucjach bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Mogą oni liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie – dzięki bogatej ofercie szkoleń BHP w sposób dogodny, bo realizowany metodą samokształcenia kierowanego, mogą pozyskać niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Są to kompetencje niezmiernie przydatne, a posiadanie wielu z nich jest wręcz niezbędne i wymagane ustawowo.

Wiedzeni zdobytym doświadczeniem wierzymy, że sukces naszej firmy jest tożsamy z sukcesem firm naszych Klientów – dlatego od lat oddajemy do Państwa dyspozycji to, co najlepsze w naszym asortymencie: profesjonalne i wiarygodne badania rynkowe, prestiżowe i godne zaufania certyfikaty oraz fachowe i przystępne szkolenia z zakresu BHP. Oferta ta, jak z dumą możemy dziś zaobserwować, pozwala naszym Klientom osiągać trwałe przewagi konkurencyjne – z naszym wsparciem stają się oni rynkowymi liderami. 

Czas, aby i Państwa firma dołączyła do grona najlepszych – jesteśmy do Państwa dyspozycji.